חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:43 זריחה: 5:35 ט' בסיון התש"פ, 1/6/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע - 1054, כל המדורים ברצף
לא להטעות את המתעניינים
יש חדש
תפקידם של נשיאי-ישראל
שבת
לאן נעלם הסימן
העלילה נחשפה
כוח הניסים
ניסי הגאולה
חלום של בית-כנסת
תרופות בפסח

קמחא דפסחא

בתי-חב"ד ברחבי הארץ פותחים בימים האלה במגבית 'קמחא דפסחא' המסורתית. לנוכח המצוקה הגוברת והגידול בעוני, הציבור נקרא לתרום ביד רחבה, כדי לשמח את לב המשפחות הנזקקות ולאפשר להן לערוך את החג כראוי. פרטים בבתי-חב"ד.

החל יריד הפסח

ביום שני השבוע נפתח יריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב"ד, שאליו נוהרים מדי יום אלפי תלמידי גני-ילדים ובתי-ספר יסודיים, ובו הם מקבלים שלל חוויות הקשורות בחג: התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה, סיור במאפיית המצות שבכפר-חב"ד, מופע אינטראקטיבי עם השחקן מיכאל וייגל ובובות-הענק של תאטרון רענן זיו, ועוד. הביקור בתשלום, וכל ילד מקבל שי – מצה באריזה אישית מהודרת, הגדה של פסח וחוברת תצלומי חג מרהיבה. עדיין אפשר להירשם בטל' 03-9607588.

סידורון לימי הספירה

הרב עמוס קרניאל מגיש מהדורה משופרת של הסידורון לימי ספירת-העומר, שבו מופיעות הכוונות של כל יום ויום במקומן. כמו-כן מפורטים זמני צאת הכוכבים בימי הספירה. כדאי להצטייד בסידורון כבר עכשיו. טל' 03-9606939.

חדש במוזיקה

ירחמיאל ביגון ופרחי מיאמי מגישים את משיח – תקליט חדש ובו עשרה שירים, כמיטב המסורת של המקהלה. שלומי גרטנר מגיש את תקליטו ניסים – שלושה-עשר שירים חדשים. טל' 1-700-704120.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)