חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:08 זריחה: 6:39 י' בשבט התשפ"א, 23/1/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

התוועדויות ח"י באלול

ביום שני הקרוב יחול ח"י באלול, יום-הולדתם של הבעש"ט ורבנו הזקן בעל התניא. לרגל יום גדול זה יהיו אי"ה השבוע התוועדויות גדולות בכל מרכזי חב"ד בארץ. בתי-חב"ד מזמינים את הציבור לבוא ולהתוועד יחדיו, ללמוד מתורתם של מאורי החסידות ולחזק איש את רעהו בקבלת החלטות טובות, לקראת השנה החדשה. במעמד זה יהיה אפשר לכתוב 'פדיון-נפש' לברכה לקראת ראש-השנה, שיישלח לציונו של הרבי מליובאוויטש.

לקוטי שיחות המוקלט

הרב אליהו-מאיר אליטוב  סיים זה עתה להקליט ערכה ובה חמישים וארבע שיחות נבחרות של הרבי מליובאוויטש, מתוך כרכי לקוטי-שיחות. השיחות מוגשות בבהירות ובטוב-טעם, והן מאפשרות לציבור להאזין לשיחה על פרשת השבוע, לכל השנה. בערכה סדרת קלטות, במארז נוח. טל' 1-700-704120.

סיפורים מאויירים

יצא-לאור הכרך השני של מעשי חכמים – סיפורי צדיקים באיורים, מאת יפעת חלק. הכרך הראשון היה להצלחה גדולה, ונראה שכרך זה יזכה להצלחה דומה. איורים חביבים המעבירים בנעימות את שנים-עשר מסיפורי חז"ל. טל' 08-6106605.

הפקות לטף

ילדים בגיל הרך יכולים ליהנות עכשיו משתי הפקות חדשות ומרעננות: תפילת טף עם מלכה'לי – קלטת שנייה, מושקעת ומרהיבה, עם הרבה שירים בעלי תוכן ומסר (הקלטת מיועדת לילדים ולאימהות). בגן של דודו 5 - העיקר הכוונה. 15 שירים חדשים, מלאי שמחה, עם ילדי גן, ובתוכם שזורים סיפורים חסידיים. טל' 1-700-704120.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)